ZDRAVÍme!

O produktech

 

Bio Synergisty je univerzální produkt komplexní výživy, vyrobený z tradičního burjatského jogurtového nápoje "churenge", umocněný rostlinnými komponenty. "Churenge"- kurunga - kyselý mléčný nápoj, obsahující více než 70 druhu přírodních symbiotických mikroorganismu, které jsou přirozenou současti zdravé střevní mikroflóry. Churunge obsahuje nejen známe lakto a bifido bakterie, ale spoustu dálších typu mikroorganismu (mutalisti, oporutnisté, saprofyti, kvasinky, droždí a t.d.), kteří podporují a umocnují životnost základních kménu! Kurunga, se může uchovávat při pokojové teplotě i několik let. To vysvětluje, že symbióza mikroorganismů má od přírody dokonale sladěnou samoregulaci. 1 tableta obsahuje 12 milliard přátelských bakterií - toto množství můžeme srovnat s 10 litry kefíru. Technologie lyofilizačního sušení umožňuje dlouhodobé zachování bakterií v anabióze. K jejich aktivaci dochází až při kontaktu s tekutinou, t.j. v ústech. 

Bio Synergisty - je doplněk stravy z řady nejkvalitnějších probiotických produktů, které nestráví žaludeční šťávy. Obsahují vysoké množství druhů mikroorganizmů, které nepůsobí jednotlivě ale skupinově a obnovují normální střevní flóru. Symbiózy Synergistu napomáhají fermentaci potravinových produktů a užitečných látek. Symbiotické mikroorganismy jsou mimořádně odolné, skvěle se zabydlují ve střevě. Jsou potřebné při uživání antibiotik, nebo po chemoterapií.  Přípravek je kompatibilní se všemi léky a potravinami.

Bio Synergsty obsahuji potřebné množství vitamínu B17. Dále obsahuji selen, jód, křemík, vitamin B10,  vlákninu, organický materiál: extrakty z brokolice - sulforafan, extrakty z borůvek - antokyan, extrakty z jader meruněk - B17, enzymy, vitaminy, aminokyseliny, peptidy, bílkoviny, nukleové kyseliny, antioxidanty, fytonutrienty, fosfolipidy, choliny, lecitin, minerální látky, glykosidy a další funkční složky. Neobsahují umělá sladidla ani látky určené k aromatizaci nebo geneticky modifikované přísady.

 

 

Bio Synergist - doplněk stravy - symbiont probiotických bakterií, umocněný o rostlinné komponenty

Stručný popis:  

doplněk stravy, probiotikum 

vhodný při užívání antibiotik

bakterie z mlečného kvašení  jsou nezbytnou součástí střevní mikroflóry 

Složení:  ovocná složka (sušená mletá borůvka, sušená mletá brokolice, sušená mletá jádra meruněk), symbiotický zákvas z bakterií mléčného kvašení

Účinné látky v 1 tabletě (600mg):  
Bifidobacterium thermacidophilum 4,2*105 CFU/g
Lactobacillus kefiranofaciens 1,38*106 CFU/g
Lactobacillus bulgaricus 0,6*106 CFU/g
Lactobacillus acidophilus 1,2*106 CFU/g
Acetobacter lovaniensis 2,4*106 CFU/g
Propionibacterium acidipropionisis 0,6*106 CFU/g
Torulopsis Kefir Bejerinck 0,6*106 CFU/g
Saccharomyces cerevisiae 0,6*106 CFU/g
Ovocná složka 120mg
Výživové hodnoty ve 100g:  
Energetická hodnota 406 kJ (97 kcal)
Bílkoviny 2,8 g
Sacharidy 17,4 g
Tuk 1,8 g

Množství probiotických bakterií na konci doby minimální trvanlivosti nejméně 107 CFU/g.