ZDRAVÍme!

Ohlasy

        Nikdy jsem neměla žádné problémy s trávením nebo střevy, ale poté, co jsem porodila dítě se všechno změnilo. A to byl můj hlavní problém. Vyzkoušela jsem na sobě spoustu různých preparátů, bifidobakterie, také různé čistící programy, změnila jsem jídelníček a přidala k potravě otruby.Všechno toto mělo jen krátkodobý efekt. O šest měsíců později, mně byly diagnostikovány metastáze melanomu. O Synergistech jsem již slyšela, ale byly dostupné pouze na trhu v Rusku nebo na Ukrajině. Brzy se objevily v České republice. Objednala jsem je a užívala jsem 4 tablety 2x denně. Výsledek jsem zaznamenala již na třetí den. Napravilo se mi porušené zažívání a vyprazdňování. Zajímavé je, že po vysazení Synergistu se moje obtíže, jako zácpa, plynatost a pálení žáhy nevrátily. Můj stav je v remisi, metastáze v játrech úplně zmizely, nádor na krku je mnohem menší a měkčí. Cítím se dobře a mohu se věnovat své rodině. Velmi děkuji. 

S pozdravem, Elena Sh. 

 

 

        Díky synergistu (které každy den užívám) jsem již témeř rok zcela bez obtíží. Mohu si opět dopřát jakékoliv jídlo, aniž by mi bylo zle. Me zažívání šlape na 100%. Neznám zácpu, pocity nadýmání a jiné problémy.

Jana J.

 

 

        Ulevilo se mi od nadýmání a mám lehčí pocit v žaludku.

Věra

 

 

        Synergisty jsem dojedl a musím říct, že se mi extrémně zlepšilo zažívání!!! Spíš bych řekl, že takto jsem se necítil už ani nepamatuji! Takže určitě doporučuji.

Michal Ř.

 

 

        Skvělá chut'. Po týdnu užívání jsem se zbavil zácpy, změnila se mi sliznice v ústech a zmizel pach z úst.

Petr

 

 

        Užívala jsem Synergisty spolu s antibiotiky. Nezaznamenala jsem skoro žádné vedlejší účinky antibiotik, které se dříve projevovaly.

Lenka

 

       

 Hned první týden při uživání Synergistu jsem zaznamenála lepší trávení a rychejší vyprazňování. Také jsem si průběžně kontrolovala pH moče, které se zvýšílo na 6,5-7pH. Po 2 měsicích se mi zlepšilo trávení mlečných produktu a zmízeli potravinové alergie. Tento produkt určitě doporučují uživat pravidelně pro doplnění vašeho zdraví!

                                                                                  Alena Y.